25.03.2018
Euro 2012 Gdańsk

Kategorie


Archiwa


Meta:


Motel z kontenerów na Euro 2012

27 lutego 2009. Autor: admin

Młoda architektka ma pomysł na sąsiedztwo Baltic Areny. W miejscu podupadającej lokomotywowni, znajdującej się sto metrów od powstającego stadionu, widzi zbudowany z kontenerów motel, restaurację i multimedialną bibliotekę. Miasto: - Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Czytaj dalej »

Kategorie: Okolice budowy | Komentarze (0) »

Gdańska Arena Bałtycka - najpiękniejsza!

18 stycznia 2009. Autor: admin

Stadion piłkarski w Letnicy jest najpiękniejszym polskim stadionem szykowanym na Euro 2012 - uznali internauci odwiedzający stronę spółki PL.2012, polskiego organizatora turnieju. Baltic Arena wygrała o włos ze Stadionem Narodowym w Warszawie.

BalticArena

Wygrane głosowanie na najpiękniejszy stadion

Określenie “o włos” dobrze oddaje różnicę w głosach oddanych na oba stadiony - ten gdański spodobał się raptem 186 osobom więcej! W sytuacji, gdy na każdy z nich oddano ponad 68 tys. głosów, a w całym konkursie w sumie 163 tys., różnica między Baltic Areną a Stadionem Narodowym wyniosła raptem 0,1 proc.

Czytaj dalej »

Kategorie: Okolice budowy | Komentarze (0) »

Baltic Arena - pomysł na reklamę

14 stycznia 2009. Autor: admin

Kamera internetowa i oznakowanie wywrotek firmy Wakoz, to pomysły spółki BIEG 2012 na informowanie gdańszczan o tym, co się dzieje na placu budowy Baltic Areny.

Poza mieszkańcami Letnicy mało kto może na bieżąco kontrolować przebieg prac na budowie stadionu piłkarskiego. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom wciąż brak kamery internetowej, która obraz z gdańskiej inwestycji miała transmitować na cały świat.

Czytaj dalej »

Kategorie: Okolice budowy | Komentarze (0) »